پلی و کپی نشدن فایل ها در هارد

عنوان : پلی و کپی نشدن فایل ها در هارد
گروه درخواست : مشکلات نرم افزاری و ویندوز
شرح درخواست :

سلام،خسته نباشید
من یک سری فایل و فیلم رو توی لپ تاپ داشتم که کپی کردم توی هارد اکسترنال ولی قبل از کپی کردن تغییراتی داده بودم (properties~security~edit~dery)
بعد از اون همه پوشه ها سبز شدن و نه توی هارد پلی میشن و نه کپی میشن
چطور باید فایل ها و فیلم های هارد رو به حالت قبل برگردنمشون؟
با تشکر


پاسخ شماتوسط امامی در تاریخ 1396/01/09

فایل ضمیمه : 744302303_Captu.png

پاسخ شما

کسی جواب نمیده؟!

توسط امامی در تاریخ 1396/01/15


پاسخ کارشناس

با سلام
در ویندوزها وقتی روی فایل راست کلیک کنید و روی گزینه ی Properties کلیک کنید، پنجره ای برای شما نمایان می شود. در سربرگ General، در قسمت پایین سمت راست، دکمه ای هست که روی آن نوشته : Advanced. وقتی روی این دکمه کلیک کنید، پنجره ای باز می شود که دارای چهار گزینه دارای مربع انتخابی است. آخرین گزینه به اسم Encrypt Contents to Secure Data می باشد. اگر شما تیک این گزینه را بزنید و دکمه ی Ok را کلیک کنید، بعد دکمه ی Aplly را فشار دهید، پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد تمام فایل های این پوشه را Encrypt کنید یا فقط همین پوشه را. اگر گزینه ی All را تیک بزنید، تمام فایل های پوشه به رنگ سبز درمی آیند و اگر گزینه ی Only را تیک بزنید، فقط پوشه به رنگ سبز درمی آید.

با اعمال این عمل، فایل های شما را اگر کپی کنید و در ویندوز دیگر نمایش دهید، هرگز باز نمی شوند و حتی گاهی وقت ها نمی توان آنها را حتی کپی کرد. این فایل ها فقط و فقط در همین آیکن کاربری قادر به باز شدن هستند. یعنی حتی اگر یک آیکن کاربری دیگر برای ویندوز بسازید، در آن آیکن نمایش داده نمی شوند .
برای بازگردانی فایل ها به حالت قبلشان همین مراحل را مجددا طی کنید .

با تشکر ،
محمد جواد توانگر
پاسخیاب

توسط محمد جواد توانگر در تاریخ 1396/01/16

شما هم سوال دارید ؟

از کارشناسان پاسخیاب بپرسید!