همکاری با پاسخیاب

سایت پاسخیاب یک سایت پرسش و پاسخ آنلاین می باشد که قابل استفاده توسط ثبت کنندگان سوال و همچنین پاسخگویان به سوالات می باشد. هر شخص می تواند سوال خود را در زمینه های علوم کامپیوتر، پزشکی و سلامت ، حقوق و آشپزی با پرداخت هزینه پاسخگویی در پاسخیاب ثبت نماید  و سوال ثبت شده برای کارشناسان مربوط به هر فیلد ارسال شده و کارشناسی که پاسخ سوال را می داند با دریافت 70 درصد هزینه پرداختی توسط پرسشگر سوال را پاسخ می دهد.
شما می توانید با تکمیل فرم زیر درخواست ثبت نام به عنوان کارشناس پاسخگو را تکمیل نمایید و با استفاده از معلومات خود و پاسخگویی به سوالات افرادی که در پاسخیاب سوال مطرح می کنند کسب درآمد نمایید.
روش کار به این صورت است که افراد با طرح سوال در پاسخیاب و پرداخت هزینه اولیه پاسخگویی ( حداقل 1000 تومان ) سوال خود را در پاسخیاب ثبت می کنند و بلافاصله سوال ثبت شده توسط ایمیل و همچنین از طریق پیام تلگرامی به کارشناسان پاسخگوی گروه مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد. و هر یک از کارشناسان می توانند پاسخگویی به سوال ثبت شده را تقبل نمایند ( در صورتی که یک سوال توسط یک کارشناس تقبل شد دیگر به سایر کارشناسان نمایش داده نخواهد شد)
70 درصد کل مبلغ پرداختی به ازای هر سوال به کارشناس پاسخگویی که آن سوال را از ابتدا تقبل نموده تعلق خواهد گرفت (کارشناسان می توانند به صلاحدید خود و بسته به میزان سختی پاسخگویی به هر سوال مبلغ مناسب را جهت پرداخت مجدد ثبت کننده سوال پس از پرداخت مبلغ پایه درخواست نمایند. به طور مثال اگر کاربر تقاضای برنامه نویسی یک تکه کد و یا کار زمان بر دیگری نماید می توان برای او فاکتور هزینه جداگانه صادر کرد )
 کارشناسان پاسخگو می توانند با رسیدن موجودی حساب خود به 25 هزار تومان درخواست واریز به حساب بانکی نمایند

شرایط ثبت نام به عنوان کارشناس پاسخگو :
1- کارشناس پاسخگو می بایست دوره آموزشی مربوط به یکی از زمینه های علوم کامپیوتر، پزشکی و سلامت ، حقوق و آشپزی  که در گروه بندی های سایت پاسخیاب موجود است را گذرانده باشد و به آن اشراف کامل داشته باشد.
2- کارشناس می تواند کلیه سوالاتی که بدون پاسخ مانده اند را مطالعه کند اما فقط باید پاسخگویی به سوالاتی که پاسخ آن را میداند تقبل کند. در صورت ارسال پاسخ های نامربوط برای کاربران کارشناس اخطار دریافت نموده و در صورت تکرار حساب کاربری وی مسدود خواهد شد
3- جهت اطمینان از واقعی بودن درخواست شما جهت ثبت نام به عنوان پاسخگو می بایست مبلغ هزار ریال ( 100 تومان) بابت ثبت نام و ایجاد حساب کاربری پرداخت نمایید.
4- در صورت تکمیل فرم با اطلاعات غیر واقعی و یا ناقص بودن اطلاعات و یا نداشتن تجربه کافی جهت پاسخگویی به سوالات ثبت نام شما تایید نخواهد شد.

جهت ثبت نام پنل پاسخگویی به سوالات پاسخیاب فرم زیر را تکمیل نمایید. در بخش آپلود فایل رزومه، رزومه خود و یا هر مدرک دیگری که می تواند تجربه شما را در فیلد مورد نظر اثبات کند ارسال نمایید( به طور مثال مدرک تحصیلی، کارت دانشجویی،گواهی دوره آموزشی و ... )


 ثبت نام به عنوان کارشناس پاسخگو

درخواست عضویت به عنوان پاسخگو

پسوند های مجاز فایل های ارسالی: zip , doc, docx , pdf , تصاویر